Mata osłona tkana Stylia Poppies Nortene 1x3m

Nr katalogowy: 600101Producent: Nortene
Cena katalogowa: 145,00 zł
Cena: 119,00 zł/szt.
-+
Dostępność: w magazynieWysyłka: 3 dniKoszt wysyłki: 12,00 zł
Zamówienie telefoniczne: 668 252 895

MATA OSŁONA TKANA

WYKONANA JEST Z BARDZO MOCNEJ TKANINY

SPRAWDZONY PRODUKT RENOMOWANEJ FIRMY

Osłona ogrodowo-balkonowa z wyjątkowym dekoracyjnym nadrukiem żywych roślin. Wysokiej jakości nadruk daje bardzo naturalne wrażenie. Pokryte warstwą poliestrową włókna chronią przed promieniowaniem UV. Łatwa do założenia przy wykorzystaniu miedzianych oczek. Idealne dla zapewnienia prywatności na balkonach, tarasach i w ogrodach.

OPISCECHY
  • Szerokość: 3 m
  • Wysokość: 1 m
  • Zacienienie: 85%
  • Motyw: maki
  • Materiał: tkanina
  • Stabilizator UV
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją.

Oceń produkt


Wszystkie produkty oferowane przez sklep OgrodMacieja.pl posiadają pełną gwarancję producenta, zapewnia on tym samym, że jego wyroby są wolne od błędów materiałowych, produkcyjnych i konstrukcyjnych. Gwarancja obejmuje wyłącznie usterki obecne w produkcie, a nie powstałe w trakcie użytkowania. Każdy producent indywidualnie określa czas oraz zasady trwania okresu ochronnego, dlatego warto zapoznać się z nimi przed zakupem towaru.

Roszczenia z tytułu gwarancji producenta mogą Państwo składać za pośrednictwem sklepu Ogród Macieja na adres: sklep@ogrodmacieja.pl

Wszelkie wady zakupionego produktu mogą Państwo również zgłaszać bezpośrednio do producenta.

W przypadku braku karty gwarancyjnej, według polskiego prawa podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli faktura VAT. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące gwarancji na dany produkt, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.