Praca

Jeżeli interesuje Cię praca pełna wyzwań, chcesz zdobyć nowe doświadczenie lub doskonalić dotychczasowe, to napisz do nas! OgrodMacieja.pl to specjaliści z branży rolniczej i ogrodniczej.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Magazynier

Obowiązki:

- przygotowanie zamówień,
- pakowanie paczek,
- przyjmowanie towaru na stan.

Kwalifikacje:

- wykształcenie min. zawodowe,
- mile widziana znajomość branży i asortymentu.

Wymagania:

- znajomość obsługi komputera
- zaangażowanie w pracę,
- sumienność w wykonywaniu obowiązków,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju i awansu,
- pracę w pełnym wymiarze godzin.

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Obowiązki:

- kompleksowa obsługa klienta,
- obsługa zamówień internetowych za pośrednictwem telefonu,
  oraz korespondencji mailowej,
- realizacja wycen oraz zapytań klientów dotyczących asortymentu,
- sprzedaż produktów branży ogrodniczej i rolniczej.

- wykształcenie min. średnie,
- biegła znajomość obsługi komputera i Internetu,
- mile widziane doświadczenie w e-biznesie,

Wymagania:

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze godzin,
- miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres: marketing@ogrodmacieja.pl
w tytule wpisując: "KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU - PRACA"

- sumienność w wykonywaniu obowiązków
x