Wózek na wąż ogrodowy Koral 1/2" - 80m

Nr katalogowy: AG311Producent: Bradas
Cena katalogowa: 220,00 zł
Cena: 179,00 zł/szt
-+
Dostępność: w magazynieWysyłka: 3 dniKoszt wysyłki: 8,00 zł
Zamówienie telefoniczne: 668 252 895

WÓZEK NA WĄŻ OGRODOWY

WYKONANY JEST Z BARDZO MOCNEGO METALU

SPRAWDZONY PRODUKT RENOMOWANEJ FIRMY

Wózek "KORAL" mieści do 80 metrów węża 1/2". Posiada stabilną i wytrzymałą podstawę. Dużym atutem naszych wózków jest długa rączka, która ułatwia przenoszenie. Obrotowe podłączenie przyłącza zapobiega skręcaniu się węża przy rozwijaniu i zwijaniu wygodną korbą. Duże, lekko kręcące się koła posiadają specjalny profil zapobiegający ślizganiu się.

OPISCECHY
  • Pojemność: 80 m
  • Średnica węża: 1/2"
  • Kolor: pomarańczowo-czarny
  • Materiał: metal
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją.

Oceń produkt


Wszystkie produkty oferowane przez sklep OgrodMacieja.pl posiadają pełną gwarancję producenta, zapewnia on tym samym, że jego wyroby są wolne od błędów materiałowych, produkcyjnych i konstrukcyjnych. Gwarancja obejmuje wyłącznie usterki obecne w produkcie, a nie powstałe w trakcie użytkowania. Każdy producent indywidualnie określa czas oraz zasady trwania okresu ochronnego, dlatego warto zapoznać się z nimi przed zakupem towaru.

Roszczenia z tytułu gwarancji producenta mogą Państwo składać za pośrednictwem sklepu Ogród Macieja na adres: sklep@ogrodmacieja.pl

Wszelkie wady zakupionego produktu mogą Państwo również zgłaszać bezpośrednio do producenta.

W przypadku braku karty gwarancyjnej, według polskiego prawa podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli faktura VAT. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące gwarancji na dany produkt, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.