Siatka przeciwwiatrowa, blenda osłonowa od wiatru na ogrodzenia 2x18m

Nr katalogowy: WIND218Producent: Bradas
Cena katalogowa: 281,67 zł
Cena: 229,00 zł/szt
-+
Dostępność: w magazynieWysyłka: 24hKoszt wysyłki: 17,00 zł
Zamówienie telefoniczne: 91 573 03 08
668 252 895

SIATKA PRZECIWWIATROWA BLENDA OSŁONOWA OD WIATRU I SŁOŃCA NA OGRODZENIA

WYKONANA JEST Z BARDZO MOCNEGO TWORZYWA SZTUCZNEGO, BOKI SIATKI POSIADAJĄ DODATKOWE WZMOCNIENIA ORAZ OCZKA DLA WYGODNIEJSZEGO MONTAŻU

SPRAWDZONY PRODUKT RENOMOWANEJ FIRMY

Siatka przeciwwiatrowa specjalnie zaprojektowana do ochrony kortów tenisowych czy też placów zabaw. Specjalna konstrukcja gwarantuje wysoką wytrzymałość w każdą pogodę a zakute metalowe oczka, rozmieszczone co 50cm na całym obrzeżu, umożliwiają łatwy montaż. Blenda na korty tenisowe.

OPISCECHY
  • Szerokość: 2 m
  • Długość: 18 m
  • Powierzchnia: 36 m2
  • Gramatura: 220 g/m2
  • Kolor: zielony
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Stabilizator UV
  • Oczka umieszczone na obrzeżach siatki co 50 cm
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją.

Oceń produkt


Wszystkie produkty oferowane przez sklep OgrodMacieja.pl posiadają pełną gwarancję producenta, zapewnia on tym samym, że jego wyroby są wolne od błędów materiałowych, produkcyjnych i konstrukcyjnych. Gwarancja obejmuje wyłącznie usterki obecne w produkcie, a nie powstałe w trakcie użytkowania. Każdy producent indywidualnie określa czas oraz zasady trwania okresu ochronnego, dlatego warto zapoznać się z nimi przed zakupem towaru.

Roszczenia z tytułu gwarancji producenta mogą Państwo składać za pośrednictwem sklepu Ogród Macieja na adres: sklep@ogrodmacieja.pl

Wszelkie wady zakupionego produktu mogą Państwo również zgłaszać bezpośrednio do producenta.

W przypadku braku karty gwarancyjnej, według polskiego prawa podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli faktura VAT. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące gwarancji na dany produkt, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.