Plandeka PCV pod wymiar - okryciowa na naczepy, hale, magazyny biała (800g)

Nr katalogowy: PLB800Producent: Folie Majda
Cena katalogowa: 15,00 zł
Cena: 12,00 zł/m2
-+
Dostępność: w magazynieWysyłka: 24hKoszt wysyłki: 15,00 zł
Zamówienie telefoniczne: 91 573 03 08
668 252 895

PLANDEKA POD WYMIAR

WYKONANA JEST Z BARDZO MOCNEGO TWORZYWA SZTUCZNEGO (POLICHLOREK WINYLU)

SPRAWDZONY PRODUKT RENOMOWANEJ FIRMY

Bardzo wytrzymała i mocna plandeka, idealna do długotrwałego użytku, odporna na ciężkie warunki. Plandeki są przeznaczone do okrywania i zabezpieczania przedmiotów wewnątrz jak i na zewnątrz. Stosuje się je do przykrywania powierzchni magazynowej a także do naczep samochodów ciężarowych.

Wykorzystywana jest najczęściej do produkcji bannerów reklamowych, kotar, plandek zabezpieczających maszyny przemysłowe, plandek ochronnych i okryciowych do delikatnych towarów, wymagających szczególnej ochrony na placu magazynowym lub w magazynie. Stosuje się je także jako plandeki na przyczepki, plandeki na naczepy TIR, plandeki na przyczepy rolnicze, plandeki na wywrotki, plandeki na samochody dostawcze.

Jest to produkt wielosezonowy - plandeka może być stosowana zarówno podczas silnych mrozów, jak i letnich upałów. Wysoka gramatura, zwiększa wielokrotnie wytrzymałość oraz żywotność plandeki.

- cena ustalana indywidualnie 12 zł/m2 + zgrzewanie / oczkowanie
- długość od 3 do 30 m
- plandeki zgrzewamy z szerokości 3 i 5 m
- możliwe kombinacje szerokości: 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 m itd.
- możliwość założenia oczek wokół plandeki
- możliwość zgrzewu wzmacniającego wokół plandeki

OPISCECHY
  • Szerokość: na zamówienie
  • Długość: na zamówienie
  • Gramatura: 800 g/m2
  • Kolor: biały
  • Materiał: tworzywo sztuczne PVC
  • Stabilizator UV
Ocena Klientów
5/5 (1 opinie)
Oceń produkt
Dodana 11.09.2017 przez: Jarek
Super plandeka, wykonana z bardzo dobrego materiału, na pewno posłuży wiele lat. Estetycznie wykonane zgrzewy i zaoczkowanie - polecam
Plusy

jakość wykonania, mocna, wytrzymała

Minusy


Oceń produkt


Wszystkie produkty oferowane przez sklep OgrodMacieja.pl posiadają pełną gwarancję producenta, zapewnia on tym samym, że jego wyroby są wolne od błędów materiałowych, produkcyjnych i konstrukcyjnych. Gwarancja obejmuje wyłącznie usterki obecne w produkcie, a nie powstałe w trakcie użytkowania. Każdy producent indywidualnie określa czas oraz zasady trwania okresu ochronnego, dlatego warto zapoznać się z nimi przed zakupem towaru.

Roszczenia z tytułu gwarancji producenta mogą Państwo składać za pośrednictwem sklepu Ogród Macieja na adres: sklep@ogrodmacieja.pl

Wszelkie wady zakupionego produktu mogą Państwo również zgłaszać bezpośrednio do producenta.

W przypadku braku karty gwarancyjnej, według polskiego prawa podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli faktura VAT. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące gwarancji na dany produkt, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.