Siatka przeciw kretom, na krety wzmocniona 1x100m (oczko 12x18mm)

Nr katalogowy: SKM1100Producent: Folie Majda
Cena katalogowa: 155,00 zł
Cena: 119,00 zł/szt
-+
Dostępność: w magazynieWysyłka: 24hKoszt wysyłki: 15,00 zł
Zamówienie telefoniczne: 91 573 03 08
668 252 895

SIATKA PRZECIWKO KRETOM, NORNICOM I INNYM SZKODNIKOM

WYKONANA JEST Z BARDZO MOCNEGO TWORZYWA SZTUCZNEGO BOPP PODWÓJNEGO POLIPROPYLENU (DZIĘKI CZEMU SIATKĘ CIĘŻKO ROZERWAĆ I USZKODZIĆ MECHANICZNIE)

SPRAWDZONY I REKOMENDOWANY PRODUKT POLSKI

W ofercie znajduje się niezastąpione narzędzie w walce z kretami. Posiadacze ogródków działkowych, rekreacyjnych oraz warzywnych, którzy skorzystali z tego produktu raz na zawsze uporali się z problemem niechcianych kopców stosując naszą siatkę przeciwko kretom. Siatka przeciwko kretom wykonana jest w nowoczesnej technologi z najwyższej klasy materiałów dzięki czemu zapewni spokój i gwarancję niezniszczonego ogrodu. Dodatkową zaletą zastosowania siatki na krety jest stabilizacja trawnika na terenach podmokłych i pagórkowatych.

Siatka przeciw kretom wykonana jest z bardzo mocnego tworzywa sztucznego. Dedykowana do zabezpieczania trawników przeciwko kretom i innym podziemnym szkodnikom takim jak nornice. Krety są bardzo uporczywym intruzem i bardzo szybko potrafią zniszczyć efekty ciężkiej pracy włożonej w przygotowanie, zasiew trawy i pielęgnację trawnika. Oferowana siatka wyprodukowana jest z materiału odpornego na warunki, jakie panują pod powierzchnią gleby, jest odporna na przemarzanie, wodę i promieniowanie UV.

Siatkę należy układać przed założeniem trawnika. Na głębokości około 10 cm pod powierzchnią gleby, na lekko utwardzony grunt przymocowując ją do ziemi specjalnymi kołkami do siatek trawnikowych. Szczególnie ważne jest zabezpieczenie siatki w miejscach łączenia się kolejnych arkuszy siatki, aby krety czy inne szkodniki nie były w stanie przedostać się pomiędzy krawędziami siatki. Przy pokrywaniu większych powierzchni należy pamiętać, iż siatka powinna być układana z zakładką około 10 cm. Siatkę możemy również wykorzystać do zabezpieczania rabat ozdobnych czy grządek warzywnych. W tym celu siatkę należy układać 30 cm pod powierzchnią ziemi, aby swobodnie prowadzić agrotechnikę w ogrodzie.

Jednym ze skuteczniejszych sposobów uniknięcia szpecących kretowisk jest zabezpieczenie terenu specjalną siatką ochronną. Mając na uwadze, że kret europejski jest gatunkiem częściowo chronionym, wybór tej metody ochrony naszych upraw jest jak najbardziej uzasadniony.  Prawidłowo zamontowana siatka przeciw kretom stanowi skuteczną barierę. Warto, więc przed założeniem trawnika pomyśleć o zabezpieczeniach. Siatkę wysyłamy w całych rolkach.

 • wysoka jakośc surowca
 • lekka elastyczna i bardzo wytrzymała
 • bardzo solida i odporna na odkształcenia
 • specjalnie dobrane tworzywo sztuczne zapewnia wysoką odporność na działanie promieniowania UV,
  mrozu oraz innych czynników glebowych i atmosferycznych
 • stosowana jako zabezpieczenie przed kretami, nornicami oraz w budowie klatek dla zwierząt
 • łatwo się montuje przy użyciu standardowych akcesoriów
 • zapewnia trwałą ochronę przed szkodnikami
 • wzmacnia strukturę ziemi oraz trawy
OPISCECHY
 • Szerokość: 1 m
 • Długość: 100 m
 • Powierzchnia: 100 m2
 • Wielkość oczka: 12 mm x 18 mm
 • Wytrzymałość siatki: 4,0 kN/m
 • Kolor: czarny
 • Materiał: tworzywo sztuczne BOPP
 • Domieszki surowców mrozoodpornych
 • Stabilizator UV

 

Ten produkt nie posiada jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją.

Oceń produkt


Wszystkie produkty oferowane przez sklep OgrodMacieja.pl posiadają pełną gwarancję producenta, zapewnia on tym samym, że jego wyroby są wolne od błędów materiałowych, produkcyjnych i konstrukcyjnych. Gwarancja obejmuje wyłącznie usterki obecne w produkcie, a nie powstałe w trakcie użytkowania. Każdy producent indywidualnie określa czas oraz zasady trwania okresu ochronnego, dlatego warto zapoznać się z nimi przed zakupem towaru.

Roszczenia z tytułu gwarancji producenta mogą Państwo składać za pośrednictwem sklepu Ogród Macieja na adres: sklep@ogrodmacieja.pl

Wszelkie wady zakupionego produktu mogą Państwo również zgłaszać bezpośrednio do producenta.

W przypadku braku karty gwarancyjnej, według polskiego prawa podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli faktura VAT. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące gwarancji na dany produkt, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.