Siatka na choinki, do pakowania choinek 34x300m LZ (10 szt.)

Nr katalogowy: SNCHM3430010Producent: Intermas
Cena katalogowa: 660,00 zł
Cena: 499,00 zł/szt
-+
Dostępność: w magazynieWysyłka: 24hKoszt wysyłki: 17,00 zł
Zamówienie telefoniczne: 91 573 03 08
668 252 895

SIATKA NA CHOINKI, DO PAKOWANIA CHOINEK

WYKONANA JEST Z BARDZO MOCNEGO TWORZYWA SZTUCZNEGO (POLIPROPYLEN)

SPRAWDZONY I REKOMENDOWANY PRODUKT NIEMIECKI

Mocna siatka wysokiej jakości w formie rękawa przeznaczona do maszynowego i ręcznego pakowania choinek, drzewek iglastych itp. Siatka przystosowana jest do zakładania na tubę o średnicy 34 cm i mniejszej. Wykonana z włókna polipropylenowego, dzięki czemu jest bardzo elastyczna i wytrzymała oraz odporna na rozerwania i uszkodzenia mechaniczne. Użycie tej siatki zapewnia zmniejszenie objętości roślin, zabezpieczenie przed uszkodzeniem, a także, łatwy i wygodny transport.

OPISCECHY
  • Długość: 300 m
  • Średnica: 34 cm
  • Ilość: 10 sztuk
  • Kolor: biały
  • Materiał: tworzywo sztuczne PP
  • Splot siatki typu LZ
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją.

Oceń produkt


Wszystkie produkty oferowane przez sklep OgrodMacieja.pl posiadają pełną gwarancję producenta, zapewnia on tym samym, że jego wyroby są wolne od błędów materiałowych, produkcyjnych i konstrukcyjnych. Gwarancja obejmuje wyłącznie usterki obecne w produkcie, a nie powstałe w trakcie użytkowania. Każdy producent indywidualnie określa czas oraz zasady trwania okresu ochronnego, dlatego warto zapoznać się z nimi przed zakupem towaru.

Roszczenia z tytułu gwarancji producenta mogą Państwo składać za pośrednictwem sklepu Ogród Macieja na adres: sklep@ogrodmacieja.pl

Wszelkie wady zakupionego produktu mogą Państwo również zgłaszać bezpośrednio do producenta.

W przypadku braku karty gwarancyjnej, według polskiego prawa podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli faktura VAT. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące gwarancji na dany produkt, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.