Opryskiwacz ciśnieniowy klasyczny Hudson 8l

Nr katalogowy: HD11192AProducent: Bradas
Cena katalogowa: 95,00 zł
Cena: 78,00 zł/szt
-+
Dostępność: w magazynieWysyłka: 24hKoszt wysyłki: 15,00 zł
Zamówienie telefoniczne: 91 573 03 08
668 252 895

OPRYSKIWACZ CIŚNIENIOWY KLASYCZNY "HUDSON"

WYKONANY JEST Z BARDZO MOCNEGO TWORZYWA SZTUCZNEGO

SPRAWDZONY PRODUKT RENOMOWANEJ FIRMY

Hudson PREMIUM polietylenowy opryskiwacz ciśnieniowy. Szybkie i łatwe pompowanie - wysoko wydajna pompa pozwala uzyskać wysokie ciśnienie, bardzo wygodny przełącznik zaworu - błyskawiczne włączenie i wyłączenie a także możliwość zablokowania. Bezrozlewowy wlew o lejkowatym kształcie - jest szeroki dzięki czemu napełnianie jest szybkie i proste. Unikalny, płaski zawór ciśnienia oraz mosiężna lanca i stożkowata regulowana dysza - rozpyla od bardzo delikatnej mgły do długiego strumienia. Idealny dla większości zastosowań.

Opryskiwacz posiada ergonomiczny uchwyt do przenoszenia a szeroki lejek zapobiega rozlaniu cieczy przy nalewaniu oraz ułatwia czyszczenie zbiornika. Półprzezroczysty zbiornik wykonany z wysokiej gestości PE jest lekki, mocny i trwały. Wszystkie winylowe węże są odporne na zużycie. Ich długość 1,23 m zapewnia swobodną pracę. Unikalna konstrukcja wysokoefektywnej pompy gwarantuje bezawaryjną prace oraz długą żywotność tłoka. Opryskiwacz posiada mosiężną, regulowaną dyszę w kształcie stożka oraz regulowany pasek dla większego komfortu użytkownika. Mosiężna lanca oraz dysza są odporne na chemikalia i korozje. Bezpieczna praca dzięki zaworowi ciśnienia. Przełącznik zaworu pozwala włączać i wyłączać opryskiwacz za pomoca palca. Możliwość blokady zaworu.

Nie pozwól insektom i chorobom roslin zmarnować zainwestowanego czasu i pieniędzy. Zniszcz denerwujące chwasty. Regularne zraszanie pomoże chronić twoje uprawy. Usuń pleśń z paneli, tarasów, mebli ogrodniczych. Opryskiwacz sprawia, że rozpylanie środków pleśniobójczych jest efektywne i łatwe. Opryskiwacz efektywnie i wydajnie niszczy chwasty. Jest także idealny do oprysków każdego gatunku traw i warzyw. Użyj tego opryskiwacza także do usuwania tapet bez koniecznosci wchodzenia na drabine. Rozpylaj niskim kosztem środki na mrówki, karaluchy w meblach pod zlewem lub w piwnicy.

  • zraszanie roślin
  • ochrona kwiatów i warzyw
  • idealny do prac na ogródkach
OPISCECHY
  • Pojemność: 8 l
  • Waga: 1,8 kg
  • Kolor: żółty
  • Materiał: tworzywo sztuczne
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją.

Oceń produkt


Wszystkie produkty oferowane przez sklep OgrodMacieja.pl posiadają pełną gwarancję producenta, zapewnia on tym samym, że jego wyroby są wolne od błędów materiałowych, produkcyjnych i konstrukcyjnych. Gwarancja obejmuje wyłącznie usterki obecne w produkcie, a nie powstałe w trakcie użytkowania. Każdy producent indywidualnie określa czas oraz zasady trwania okresu ochronnego, dlatego warto zapoznać się z nimi przed zakupem towaru.

Roszczenia z tytułu gwarancji producenta mogą Państwo składać za pośrednictwem sklepu Ogród Macieja na adres: sklep@ogrodmacieja.pl

Wszelkie wady zakupionego produktu mogą Państwo również zgłaszać bezpośrednio do producenta.

W przypadku braku karty gwarancyjnej, według polskiego prawa podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli faktura VAT. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące gwarancji na dany produkt, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.