Sznurek ogrodniczy rolniczy TEX1000 biały 5000m 5kg

Nr katalogowy: SOT10005000BProducent: Folie Majda
Cena katalogowa: 63,96 zł
Cena: 55,00 zł/szt
-+
Dostępność: w magazynieWysyłka: 24hKoszt wysyłki: 15,00 zł
Zamówienie telefoniczne: 91 573 03 08
668 252 895

SZNUREK OGRODNICZY ROLNICZY TEX 1000 BIAŁY

WYKONANY JEST Z BARDZO MOCNEGO TWORZYWA SZTUCZNEGO (POLIPROPYLEN)

SPRAWDZONY I REKOMENDOWANY PRODUKT POLSKI

Sznurek fibrylizowany ogrodniczy TEX1000. Odporny na działanie promieni UV i szkodliwe działanie temperatur w zakresie od -20°C do 42°C, wyprodukowany z pierwszego gatunku surowca. Zapewnia łatwe i pewne wiązanie, charakteryzuje się wytrzymałością, odpornością na zrywanie, a także miękkością, dzięki czemu jest delikatny dla dłoni i roślin.

Szerokie zastosowanie w rolnictwie (do wiązania balotów z siana, słomy i kiszonek), w ogrodnictwie (do podwieszania roślin), w sadownictwie (do galanterii i konfekcji) i w budownictwie.

OPISCECHY
  • Długość: 5000 m
  • Waga: 5 kg
  • Gramatura: 1 g/mb
  • Kolor: biały
  • Materiał: tworzywo sztuczne PP
  • Stabilizator UV
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją.

Oceń produkt


Wszystkie produkty oferowane przez sklep OgrodMacieja.pl posiadają pełną gwarancję producenta, zapewnia on tym samym, że jego wyroby są wolne od błędów materiałowych, produkcyjnych i konstrukcyjnych. Gwarancja obejmuje wyłącznie usterki obecne w produkcie, a nie powstałe w trakcie użytkowania. Każdy producent indywidualnie określa czas oraz zasady trwania okresu ochronnego, dlatego warto zapoznać się z nimi przed zakupem towaru.

Roszczenia z tytułu gwarancji producenta mogą Państwo składać za pośrednictwem sklepu Ogród Macieja na adres: sklep@ogrodmacieja.pl

Wszelkie wady zakupionego produktu mogą Państwo również zgłaszać bezpośrednio do producenta.

W przypadku braku karty gwarancyjnej, według polskiego prawa podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli faktura VAT. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące gwarancji na dany produkt, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.